Κολατσιό των παιδιών στο σχολείο
39 υποστηρικτές
Το κολατσιό των παιδιών στο σχολείο είναι ένα βασικό κομμάτι της καθημερινότητάς τους καθώς τους δίνει την ενέργεια που έχουν ανάγκη για να ανταπεξέλθουν στην έντονη σχολική δραστηριότητα.
Με 5€ θα μας βοηθήστε να εξασφαλίσουμε ένα υγιεινό σνακ για τα παιδιά μας που θα τα γεμίσει ενέργεια, διάθεση και όρεξη για μάθηση στο σχολείο!
Ο Σύλλογος δεν φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενο που αναρτά εκτός της σελίδας www.hamogelo.gr οποιοσδήποτε τρίτος και αφορά σε ενέργεια που διοργανώνει ο ίδιος με στόχο την εξεύρεση πόρων για την ενίσχυση των σκοπών του Συλλόγου.
Η σελίδα αυτή λειτουργεί με τους όρους και προϋποθέσεις που μπορείτε να βρείτε εδώ.