Στολισμός από παιδικά χεράκια
![](https://www.hamogelo.gr/media/uploads_image/2023/12/08/p1hh4r1kaktph1q5up8enlt8lgs.png)
Σήμερα ήρθε σε ένα Κέντρο Στήριξης Παιδιού και Οικογένειας η οικογένεια Κ.
Η μητέρα μοιράστηκε τις δυσκολίες και τις ανάγκες της οικογένειας και όση ώρα συζητούσαμε με τη μητέρα και δίναμε τις απαραίτητες κατευθύνσεις, η κόρη της Κ. έκανε διάφορες ζωγραφιές ώστε να στολίσουμε τον τοίχο του Κέντρου.
Η μικρούλα φίλη μας Κ., έρχεται πάντα με μεγάλη χαρά στο Κέντρο μας καθώς παίζει με τα παιχνίδια στον μικρό παιδότοπο και πάντα φεύγει με ένα πλατύ Χαμόγελο.